Oilsyn PEATech Petrol Doctor 100ml

Indeks katalogowy: Oil000009

Dodatek do paliwa benzyny
  • Dostępne (8 szt.)
  • Czas dostawy: Realizacja 1 dzień
  • Dostawa: od 9,99 zł
  • Producent:
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,2
44,90 zł brutto / szt. 36,50 zł + 23% VAT / szt.

Opis

OILSYN PEA Tech Petrol Doctor jest najsilniejszym skoncentrowanym nowej generacji dodatkiem do paliwa na bazie najnowszych wysokiej aktywności polieteroamin (PEA) oraz innych zastrzeżonych detergentów, który szybko i bezpiecznie usuwa gumy, laki, nagary i depozyty węglowe z układu paliwowego i silnika. Następnie, dodatkowe zaawansowane modyfikatory spalania podwyższają do maksimum wydajność i skuteczność procesu spalania pomagając w usuwaniu i dopalaniu węglowodorowych pozostałości po spalaniu i redukując emisje szkodliwych związków.

OILSYN PEA Tech Petrol Doctor szybko przywraca utracone osiągi silnika i ekonomikę spalania. Unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed dalszym tworzeniem się osadów. Molekuła po molekule bezpiecznie usuwa depozyty z gaźników, wtryskiwaczy i komory spalania co poprawia efektywność spalania i umożliwia bardziej wydajną pracę systemu kontroli emisji (także sond tlenowych jak i konwerterów katalitycznych).

· Zmywa szkodliwe depozyty i zapobiega ich gromadzeniu się w przyszłości
· Osusza układ paliwowy z wilgoci i wody
· Przywraca wydajność paliwa
· Przywraca ekonomikę spalania
· Przywraca utraconą moc i osiągi
· Wyrównuje pracę na biegu jałowym
· Redukuje szkodliwe emisje
· Chroni układ paliwowy i silnik

OILSYN PEA Tech Petrol Doctor zawiera potężną bezpieczną ilość aktywnych PEA  najnowszej generacji i towarzyszących zastrzeżonych składników dla bezpiecznego skutecznego usunięcia osadów w trakcie jednego zastosowania.

Testy praktyczne OILSYN PEA Tech Petrol Doctor dokumentowane były m.in. przez Członków polskiego  Klubu Oil-Club.pl tutaj

OILSYN PEATech Petrol Doctor jest odpowiedni do wszystkich silników benzynowych zasilanych benzynami każdego typu również z domieszkami etanolu E5, E10, E15 itp.

OILSYN PEA Tech Petrol Doctor zawiera bezpopiołowy modyfikator tarcia dla ochrony układu paliwowego oraz silnika, w dawce odpowiedniej do potężnej siły detergentów.

Butelka 100ml wystarcza na 10 do 20 litrów benzyny.

Stosuj co około 8000km lub przynajmniej raz w roku.

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 0,2

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Paczkomaty : od 13,99 zł
Kurier Inpost : od 17,99 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
ORLEN Paczka : od 9,99 zł