Fuchs Silkolene Pro 4 Plus 5W40 1L

Indeks katalogowy: Fuc000003

Olej silnikowy 5w-40
  • Dostępność: Brak ( 0 szt. )
  • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
59,00 zł brutto / szt. 47,97 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

FUCHS SILKOLENE PRO 4 PLUS 5W40

Technologia Electorsyntec –w pełni syntetyczny olej na bazie estrów do czterosuwowych silników, motocykli sportowych.

Technologia Electrosyntec wykorzystuje siły adhezji elektrostatycznej, w celu uzyskania efektu przywierania cząsteczek oleju do narażonych na tarcie elementów metalowych. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie mocy silnika, utrzymanie jego osiągów oraz utrzymanie klasy lepkościowej oleju w ekstremalnych warunkach (np. wyścig).

Z uwagi na wybitne parametry, jest przeznaczony do mocno obciążonych silników motocykli szosowych oraz motocykli wyścigowych. Specjalnie wyselekcjonowane estry syntetyczne wykorzystane do produkcji PRO4 PLUS gwarantują wyjątkowo wytrzymały film smarny oraz wybitne zabezpieczenie od momentu uruchomienia silnika aż do osiągnięcia maksymalnej mocy, we wszystkich temperaturach otoczenia.

Badania na hamowni oraz testy na torze wyścigowym, wykazują znaczny przyrost mocy, przy jednoczesnej, wysokiej stabilności termicznej. Zaawansowana technologia estrów syntetycznych gwarantuje doskonałe zabezpieczenie tłoków, cylindrów, krzywek wałka rozrządu, popychaczy oraz łożysk od momentu uruchomienia silnika, czyli zanim osiągnięte zostanie pełne ciśnienie oleju, aż do maksymalnej temperatury pracy silnika.

Zastosowanie:

Olej do wszystkich wyczynowych silników Motocykli sportowych, Superbike, i Stock Sport, także do silników tuningowanych. Przygotowany do stosowania w wyścigach, zawodach Mistrzostw Świata i krajowych, Superbike i innych klasach sportowych.

Korzyści:

  • Wysoki wskaźnik lepkości, wyjątkowa odporność na ścinanie oraz doskonała stabilność termiczna zapewniają utrzymanie klasy lepkościowej oraz gwarantują, iż Pro 4 Plus jest idealnym olejem do silników tuningowanych.
  • Zawarte w oleju detergenty pozwalają na utrzymanie czystości w komorze spalania oraz optymalne osiągi silnika.
  • Unikalna receptura minimalizuje pienienie, ograniczając ryzyko niedoboru oleju w układzie smarowania silnika.

Specyfikacje:

  • API: SG / SH / SJ
  • JASO: MA2

Cechy

Cechy produktu
Lepkość:
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 1

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł