Lubryfikatory LPG CNG

Profesjonalne lubryfikatory LPG/CNG

 

Lubryfikatory LPG/CNG to skuteczna ochrona przed nadmiernym zużyciem zaworów silnikowych oraz ich gniazd. Elementy te są narażone na szybsze zniszczenie w pojazdach wyposażonych w instalację gazową. Nieustanna praca pod dużym obciążeniem oraz wysoka temperatura zwiększają podatność na uszkodzenia mechaniczne. Cykliczna praca zaworów prowadzi do ścierania materiału, z jakiego zostały wykonane. Proces ten przyspiesza montaż instalacji gazowej, która wydłuża działanie wysokich temperatur.

Lubryfikatory LPG/CNG są aplikowane do układu dolotowego silnika. Głównym zadaniem preparatu jest stworzenie na zaworach oraz ich gniazdach specjalnej powłoki ochronnej. W ten sposób poprawia się odporność tych elementów na działanie niekorzystnych czynników. To przekłada się na zwiększenie ich żywotności. Lubryfikatory LPG/CNG potrafią wydłużyć pracę zaworów nawet dwukrotnie. Preparaty dostępne w naszym sklepie są szczególnie polecane do stosowania w autach, których silniki słabo współpracują z instalacją gazową.

Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych dostawców. Atestowane formuły dają pewność, że ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na pracę jednostki napędowej.

Wybierz lubryfikatory LPG/CNG, które podniosą jakość pracy i żywotność silnika w Twoim aucie.

Cena

Pokaż wyniki (1)
Lubryfikatory LPG CNG
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Liqui Moly Ventilschutz 20451 1L

LM20451

Indeks katalogowy: Liq000169

Brak (0 szt.)
47,00 zł 38,21 zł + 23% VAT / szt.