Oleje do łodzi i sprzętu wodnego

Komponując naszą ofertę, staramy się, aby znalazły się w niej oleje, części i akcesoria dla różnych pojazdów silnikowych. Nie mogło więc zabraknąć produktów dedykowanych sprzętom wodnym. Oleje do łodzi mają za zadanie przedłużyć żywotność silnika. Zakup oleju jest inwestycją w dłuższe i bezawaryjne użytkowanie.


Dlaczego oleje do łodzi są tak ważne?


Silniki łodzi czy motorówek są przystosowane do tego, by pracować w zmiennych, czasem bardzo wysokich temperaturach. Dobrej jakości oleje do sprzętu wodnego dają gwarancję wydajnej i niezawodnej pracy na pełnych obrotach przy wyższych temperaturach.


Ponadto każdy właściciel sprzętu wodnego z silnikiem powinien zdawać sobie sprawę z tego, że z czasem w komorze spalania mogą znaleźć się zanieczyszczenia i osady. Mogą one obniżać żywotność silnika. Ryzyko odkładania się osadów można zmniejszyć właśnie poprzez stosowanie dobrych olejów. Te, które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą od producentów cieszących się uznaniem. Produkty te są pozytywnie oceniane przez użytkowników i są w atrakcyjnej dla zamawiającego cenie.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (2)
Oleje do łodzi i sprzętu wodnego
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Ravenol Fogging Oil 400ml

Fogging Oil

Indeks katalogowy: Rav000101

Dostępne (3 szt.)
33,00 zł 26,83 zł + 23% VAT / szt.

Xado Atomic Oil TC W3 2T 1L

Indeks katalogowy: Xad000380

Dostępne (7 szt.)
38,50 zł -5% 36,57 zł 29,73 zł + 23% VAT / szt.