Zestawy chemia

Zestawy chemii do silników benzynowych oraz Diesla

 

Zestawy chemii silnikowej to produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu. Oferujemy preparaty renomowanych dostawców, którzy gwarantują najwyższą jakość i wydajność. W asortymencie mamy zestawy chemii do silników benzynowych oraz Diesla. Wszystkie produkty zostały poddane rygorystycznym testom jakości. Sprawdzone formuły są bezpieczne i wyraźnie podnoszą kulturę pracy oraz żywotność silnika.

Oferowane przez nas zestawy chemii silnikowej zawierają preparat czyszczący układ zasilania, który chroni wtryskiwacze. Ważnym elementem pakietu jest dodatek do oleju, który ma tworzyć ceramiczną warstwę ochronną i tym samym redukować tarcie. Dużą popularnością cieszy się dodatek uszlachetniający paliwo, który obniża spalanie, poprawia kulturę pracy i zwiększa moc jednostki napędowej. Regularne stosowanie wszystkich preparatów ma ogromny wpływ na żywotność i prawidłową pracę silników benzynowych oraz Diesla.

Postaw na sprawdzone produkty, które gwarantują wysoką jakość i skuteczność działania. Zestawy chemii silnikowej to preparaty polecane wszystkim użytkownikom aut niezależnie od klasy i wieku pojazdu.

Cena

Pokaż wyniki (2)
Zestawy chemia
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Liqui Moly Engine Car Set Benzin S001

LMS001

Indeks katalogowy: Liq000215

Brak (0 szt.)
134,99 zł brutto 109,75 zł + 23% VAT / szt.

Liqui Moly Engine Car Set Diesel S002

LMS002

Indeks katalogowy: Liq000214

Brak (0 szt.)
129,99 zł brutto 105,68 zł + 23% VAT / szt.