Archoil AR2810 aero 300ml

AR2810

Indeks katalogowy: Arc000034

Preparat do czyszczenia przepływomierza MAF sensor
  • Dostępność: Brak ( 0 szt. )
  • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
38,00 zł brutto / szt. 30,89 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Archoil AR2810 Mass Air Flow Sensor Cleaner (300ml aerozol)

Archoil AR2810 to niezwykle skuteczny i bezpieczny preparat przeznaczony do czyszczenia przepływomierza, który dzięki silnej mieszance związków czyszczących usuwa nagromadzone zanieczyszczenia przywracając poprawny pomiar ilości powietrza. AR2810 jest bezpieczny dla wszystkich elementów budowy przepływomierza, czujnika, okablowania, gum, plastików itp.

Z biegiem czasu, kurz, opary oleju, spaliny zanieczyszczają przepływomierz (tzw. MAF sensor) co powoduje błędny pomiar przepływu ilości powietrza do układu dolotowego silnika. Skutkami tego zanieczyszczenia i w konsekwencji błędnych pomiarów najczęściej są: spadek osiągów silnika, wzrost spalania, nierówna praca silnika. W skrajnych przypadkach serwisy wymieniają przepływomierze a inne nawet turbosprężarki.

Archoil AR2810 świetnie nadaje się także do czyszczenia i konserwacji złącza elektrycznego przepływomierza.

• Szybka skutecznie czyszcząca formuła
• Nie pozostawia śladów ani mgły na czujniku
• Przywraca utracone osiągi silnika

Sposób użycia:
Na wyłączonym, zimnym silniku delikatnie odłącz złącze przepływomierza i odkręć go a następnie wyjmij przepływomierz. W dobrze wentylowanym pomieszczeniu aplikuj Archoil AR2810 aż znikną zanieczyszczenia czujnika jak i złącza elektrycznego. Nie dotykaj niczym czujnika przepływomierza ani jego mocowania, nie wstrząsaj ani nie osuszaj sprężonym powietrzem. Pozwól czujnikowi i złączu elektrycznemu naturalne wyschnąć a następnie zamontuj i podłącz przepływomierz dokładnie tak jak był zamontowany pierwotnie. Uruchom silnik i pozwól jemu pracować na wolnych obrotach 2-3 minuty przed dalszą jazdą.

Zalecamy przeprowadzanie procedury bezpiecznego i skutecznego czyszczenia przepływomierza preparatem Archoil AR2810 przynajmnej podczas każdej wymiany filtra powietrza lub jego czyszczenia.

Cechy

Cechy produktu
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 0,35

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł