Woda demineralizowana, destylowana

Woda demineralizowana, destylowana

Szerokie zastosowanie wody destylowanej w auto detailingu czyni ją jednym z tych płynów, których nie powinno zabraknąć w profesjonalnej myjni, warsztacie lub domowym garażu. W naszym internetowym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz szeroki wybór wód demineralizowanych od topowych producentów w atrakcyjnych cenach.

Wykorzystywana do produkcji chemii samochodowej woda destylowana nie zawiera żadnych substancji zanieczyszczających, takich jak m.in. sole mineralne, mogące prowadzić do zniszczenia karoserii oraz pozostałych elementów konstrukcyjnych pojazdu. Z tego powodu powszechnie wykorzystuje się ją m.in. do rozcieńczania skoncentrowanej chemii samochodowej. Jednocześnie jej stosowanie do tworzenia roztworów zapewnia nie tylko pełne bezpieczeństwo ich stosowania, ale również pewność zachowania właściwości chemicznych i fizycznych przez długi czas.

Urządzenia, w których wody destylowane i demineralizowane znajdują zastosowanie to m.in.: akumulatory, parownice i żelazka z nawilżaczem. Produkt powszechnie wykorzystywany jest również w przemyśle kosmetycznym, fotograficznym oraz poligrafii. Zapraszamy do zakupów!

Cena
Pokaż wyniki (1)
Woda demineralizowana, destylowana
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Woda demineralizowana 5L

Woda demineralizowana 5L

Indeks katalogowy: Che000055

Dostępność: Dostępne ( 4 szt. )
8,00 zł brutto 6,50 zł netto + 23% VAT / szt.