Oilsyn Diesel Race DNA 1L

Indeks katalogowy: Oil000007

Dodatek do paliwa Diesel
  • Dostępne (42 szt.)
  • Czas dostawy: Realizacja 1 dzień
  • Dostawa: od 9,99 zł
  • Producent:
  • Waga opakowania [kg]:
    • 1
149,90 zł brutto / szt. 121,87 zł + 23% VAT / szt.

Opis

Diesel Race DNA to wyjątkowy koncentrat, który zmienia zwykły olej napędowy w wysokiej jakości wyścigowy olej napędowy, bezpiecznie maksymalizując dostępną moc silnika dzięki połączeniu optymalnej dawki dodatku cetanowego, wysokiej dawki zastrzeżonego smaru estrowego i potężnego katalizatora spalania. Unikalny smar z modyfikatorem tarcia Oilsyn Orisyn na bazie estrów przewyższa konwencjonalne dodatki smarne do paliw silników wysokoprężnych, chroni pompę wysokiego ciśnienia, wtryskiwacze a także parę tłok/cylinder dodatkowo redukując tarcie co ma pozytywny wpływ na spalanie a także odgłosy pracy silnika wysokoprężnego.

Oilsyn Orisyn nawet w przypadku przedostania się do oleju silnikowego wraz z niespaloną częścią paliwa dodatkowo chroni przed degradacją smarności oleju silnikowego na skutek zmieszania w paliwem. Oilsyn Orisyn jest w pełni kompatybilny z olejami silnikowymi, doskonale mieszalny i nawet w oleju silnikowym nadal pełni funkcję ochronną jak również obniża tarcie, doskonale współpracując z ZDDP powszechnie stosowanym w olejach silnikowych!

Diesel Race DNA nadaje się do wszystkich starszych i nowoczesnych silników wysokoprężnych, włącznie z wyposażonymi w filtry DPF/FAP, EGR oraz turbosprężarki a nawet do silnie tuningowanych jednostek wysokoprężnych.

Nie zawiera żadnych zbędnych składników bazowych ani wypełniaczy.

Instrukcje stosowania:

Usuń uszczelkę, wlej wymaganą ilość do zbiornika paliwa, a następnie dodaj paliwo. Stosuj Diesel Race DNA w proporcji 1:500 do paliwa czyli 2 ml na 1 litr oleju napędowego. Używaj stale, aby uzyskiwać najlepsze osiągi.

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 1

Zobacz także

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Paczkomaty : od 13,99 zł
Kurier Inpost : od 17,99 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
ORLEN Paczka : od 9,99 zł