Penrite Enviro+ Full Synthetic 10w40 6L

Enviro+ 10w40

Indeks katalogowy: Pen000108

Olej Silnikowy Enviro+ Full Synthetic 10w40 6L
  • Dostępne (2 szt.)
  • Dostawa: od 7,99 zł
210,00 zł brutto / szt. 170,73 zł + 23% VAT / szt.

Opis

Enviro + 10W-40 to wysoce zaawansowany, w pełni syntetyczny olej do silników wysokoprężnych o ultra wysokiej wydajności (UHPD), zatwierdzony przez przemysł, o wydłużonym okresie wymiany / mieszanej floty. Zawiera najwyższej jakości syntetyczny olej bazowy i zaawansowane dodatki zapewniające ochronę przed zużyciem, korozją, utlenianiem oleju i szlamem.

Enviro Plus 10W-40 jest licencjonowany przez API (American Petroleum Institute) w celu spełnienia specyfikacji CJ-4, zapewniających jakość i satysfakcję.

Kliknij tutaj, aby uzyskać licencję API

PODANIE
Enviro + 10W-40 jest przeznaczony głównie do stosowania w nowoczesnych czterosuwowych, wolnossących i turbodoładowanych czterosuwowych, niskoemisyjnych, lekkich i ciężkich silnikach wysokoprężnych z 4, 6 i 8 cylindrami, w tym wyposażonych w filtry cząstek stałych (DPF) lub bez nich.

Może być stosowany tam, gdzie producent zaleca oleje o klasie SAE 10W-40 lub SAE 15W-40. Może być używany tam, gdzie ACEA E9, JASO DH-2 i API CJ-4 lub gdzie zalecane są wcześniejsze specyfikacje API CI-4 / Plus, CI-4 lub CH-4. Nadaje się również do stosowania w silnikach wymagających wysokowydajnych olejów ACEA E4 / E6. Odpowiedni do stosowania w najnowszych europejskich silnikach wysokoprężnych emitujących Euro IV i Euro V, w tym tych, które wykorzystują systemy emisji SCR (selektywna redukcja katalityczna), a także te wyposażone w filtry cząstek stałych DPF lub bez nich. Nadaje się również do stosowania w normalnych lub chłodzonych układach EGR (recyrkulacja spalin) i silnikach z emisją 2001 roku, w których wymagane są oleje API CI-4 lub wyższe.

Nadaje się do stosowania w silnikach wysokoprężnych do lekkich pojazdów użytkowych i osobowych Mercedes Benz, gdzie MB 228.31 lub 228.51 są określone w instrukcji obsługi. Nadaje się do wydłużonych okresów między wymianami w warunkach eksploatacji OEM, a także może być stosowany w innych lekkich pojazdach użytkowych i osobowych, jeśli w pełni syntetyczny olej do silników wysokoprężnych jest wymagany lub określony przez producenta.

POJAZDY I RODZAJE PALIW
Nadaje się do samochodów osobowych, 4WD, lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych, sprzętu budowlanego, górniczego i rolniczego. Może być stosowany zarówno w lekkich, jak i ciężkich pojazdach napędzanych olejem napędowym. NIE jest zalecane do użytku w motocyklach.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE KONSERWACJI
UWAGA: podczas wymiany oleju Penrite zaleca stosowanie Penrite Engine Flush, szybko działającego preparatu do czyszczenia silnika bez rozpuszczalników, który usuwa osady, szlam i zanieczyszczenia silnika podczas spustu oleju. Zawiera dodatek cynku dla ochrony silnika przed zużyciem, a jego szybko działająca formuła działa w 10 minut.

W przypadku pojazdów wyposażonych w filtr cząstek stałych do silników wysokoprężnych zalecamy stosowanie środka Penrite ENVIRO + DPF CLEANER do czyszczenia i zapobiegania blokadom DPF, maksymalizacji żywotności katalizatora oraz poprawy wydajności silnika, mocy i oszczędności paliwa.

Cechy

Cechy produktu
Lepkość:
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 6

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Paczkomaty : od 13,99 zł
Kurier Inpost : od 17,99 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
ORLEN Paczka : od 7,99 zł