Amsoil Dominator Racing 15W50 1QT RD50

AMS RD50

Indeks katalogowy: Ams000011

Olej Silnikowy Dominator Racing 15W50 1QT RD50
 • Dostępność: Brak ( 0 szt. )
 • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
45,00 zł brutto / szt. 36,59 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

AMSOIL 15W50 DOMINATOR Synthetic Racing Oil to najwyższej klasy i jeden z najlepszych na świecie olejów do motorsportu.

Zapewnia doskonałe osiągi i maksymalną ochronę w samochodach wyścigowych o bardzo wysokich osiągach i mocach oraz wysokoobrotowych silnikach i wszędzie tam gdzie oczekuje się w motor sporcie najlepszej możliwej ochrony silnika i najwyższej jakości oleju.

AMSOIL 15W50 DOMINATOR Synthetic Racing Oil  został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą ochronę i wydajność  przy wysokich obrotach i wysokich temperaturach występujących w silnikach wyścigowych.

Jego wytrzymała formuła, przetestowana i zatwierdzona przez mistrzowskie zespoły wyścigowe,rajdowe została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną moc jednocześnie zapewniając wysoką ochronę silnika.

AMSOIL 15W50 DOMINATOR Synthetic Racing Oil  zapewnia prostą ochronę w formule wieloskładnikowej. 

Jest to jeden z nielicznych olejów sportowo wyczynowych który minimalizuje bezwładność układu tłokowo korbowego.

AMSOIL, lider w dziedzinie syntetycznych olejów samochodowych, wyprodukował w 1972 roku pierwszy na świecie syntetyczny olej silnikowy z certyfikatem API. Zaufaj bogatemu doświadczeniu AMSOIL The First in Synthetics®, aby jak najlepiej ochronić Twój silnik.

Redukcja zużycia silnika

Trwała formuła syntetycznego olej silnikowego AMSOIL 15W50 DOMINATOR Synthetic Racing Oil jest odporna na utratę lepkości spowodowaną ścinaniem mechanicznym w celu utrzymania silnej warstwy ochronnej oleju.

Olej zawiera specjalną formułę dodatków sportowych wzmocnioną cynkiem i fosforem oraz dodatki przeciw zużyciowe, które zapewniają dodatkową ochronę przed zacieraniem i zużyciem w ekstremalnych warunkach na torze wyścigowym i w rajdach.

Zwiększona moc

AMSOIL 15W50 DOMINATOR Synthetic Racing Oil  został opracowany przy użyciu opatentowanej formuły modyfikatora tarcia, aby zredukować energię traconą na tarcie. Zapewnia maksymalną moc i niższą temperaturę silnika, co wpływa na poprawę czasu okrążenia i dłuższą żywotność części.

 • Stworzony specjalnie z myślą o silnikach wyścigowych i o podwyższonej mocy

 • Trwała formuła odporna na utratę lepkości

 • Opatentowany modyfikator tarcia zwiększa moc i moment obrotowy

 • Specjalna formuła dodatków przeciwzużyciowych w celu dodatkowej ochrony

Doskonałe osiągi w każdej temperaturze

AMSOIL 15W50 DOMINATOR Synthetic Racing Oil  zapewnia maksymalną ochronę w ekstremalnych temperaturach. Jego niska temperatura płynięcia zapewnia doskonałą ochronę przy rozruchu i mniejszy opór, gdy olej nie osiągnie stabilnej temperatury roboczej. Przy podwyższonej temperaturze pracy utrzymuje doskonałą wytrzymałość warstwy ochronnej oleju.

Stabilny termicznie syntetyczny skład chemiczny DOMINATORa jest odporny na działanie wysokiej temperatury typowej dla silników wyścigowych, zapewniając niezawodną ochronę przez cały czas trwania wyścigu.

Dostępność na rynku

Wiele koncernów naftowych produkuje specjalistyczne oleje do samochodów wyścigowych dla elitarnych grup i nie oferuje ich na rynku dla ogółu społeczeństwa.

Przykładowo, kilku popularnych producentów olejów produkuje oleje wyczynowe oferowane tylko zespołom NASCAR. Syntetyczny olej wyścigowy AMSOIL 15W50 DOMINATOR Synthetic Racing Oil jest już sformułowany aby zapewnić najwyższą możliwą wydajność.

Zapewnia maksymalne osiągi i niezrównaną ochronę wszystkim zawodnikom, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. Ten sam DOMINATOR Synthetic Racing Oil, który jest używany w silnikach zawodników sponsorowanych przez AMSOIL, w tym Scotta Douglasa i Brada Lovella, jest dostępny dla każdego.

 

DOMINATOR Synthetic Racing Oil jest kompatybilny z benzyną etylizowaną i benzyną bezołowiową, olejem napędowym, alkoholem, nitrometanem i podtlenkiem azotu.

 

Zastosowanie:

 

Syntetyczny olej wyścigowy AMSOIL 15W50 DOMINATOR Synthetic Racing Oil ma zastosowanie w krajowych i zagranicznych silnikach wyścigowych o bardzo wysokich osiągach, w których zaleca się stosowanie oleju o lepkości SAE 50, w tym (nie tylko):

 

 • Najnowsze modele wyścigowe

 • Najnowsze modele rajdowe

 • Zmodyfikowany duży blok silnika

 • Enduro

 • Rajdowe

 • Sprint

 • Truck-pull

 • Aluminiowy blok silnika

 • Marine

 • Wyścigowe Diesel

Olej AMSOIL 15W50 DOMINATOR Synthetic Racing Oil  nie zaleca się stosować na cały interwiał między przeglądowy. Jego głównym przeznaczeniem są silniki wyczynowe i modyfikowane użytkowane w motorsporcie.

Cechy

Cechy produktu
Lepkość:
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
 • 1

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł