Amsoil Engine & Transmission Flush 473ml

FLSH

Indeks katalogowy: Ams000005

płukanka silnika i skrzyni Amsoil Engine & Transmission Flush 473ml
  • Dostępność: Brak ( 0 szt. )
  • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
64,00 zł brutto / szt. 52,03 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Silnik i skrzynia biegów
Przygotowuje silniki i przekładnie do nowego oleju

Najważniejsze zalety:
Zaprojektowany dla silników benzynowych i wysokoprężnych oraz automatycznych skrzyń biegów. Pomaga poprawić wydajność operacyjną, zmniejszyć zużycie paliwa i emisję.

AMSOIL Engine and Transmission Flush (FLSH) pomaga przywrócić oszczędność paliwa, zwiększyć wydajność operacyjną i zmniejszyć emisję spalin w silnikach benzynowych i wysokoprężnych oraz automatycznych skrzyniach biegów. Jego silna formuła oparta na detergentach oczyszcza osady, przyczyniając się do zmniejszenia zużycia oleju. AMSOIL Engine and Transmission Flush jest bezpieczny dla części i może być łatwo usunięty ze spuszczanym olejem.

Przywraca wydajność
Nowe silniki i skrzynie biegów działają sprawniej, ale z biegiem czasu gromadzą szkodliwe osady, które powodują utratę mocy i wydajności. Jazda w trybie "stop-and-go", dłuższa praca na biegu jałowym, krótkie przejazdy, które nie pozwalają silnikowi na osiągnięcie pełnej temperatury roboczej, holowanie, zanieczyszczenie powietrza brudem, rozcieńczenie paliwa, kondensację wody i utleniony olej - wszystko to może sprzyjać gromadzeniu się osadów w oleju silnikowym i płynie przekładniowym. W miarę osadzania się, szlam zapycha wąskie przejścia olejowe, ograniczając przepływ oleju do najważniejszych części, szczególnie górnego obszaru głowicy.

W przekładniach osady mogą tworzyć się na tarczach sprzęgła, powodując wahania i nieregularne zmiany biegów. Docelowo może zaistnieć szklenie sprzęgła, co skraca żywotność przekładni. Osady w silnikach i przekładniach mogą przyspieszyć zużycie, powodując utratę mocy i zwiększone zużycie paliwa.

Przygotowuje silniki i przekładnie do nowego oleju
Usuwa osady i szlam, zwiększając wydajność, oszczędność paliwa i zmniejszając emisję
Wydłuża żywotność sprzętu
Formuła oparta na detergentach jest przyjazna dla środowiska
Kompatybilny z uszczelkami i uszczelkami
Wyniki jednego leczenia
Łatwo usuwa zużyty olej

Zalety dla silnika i transmisji
W przeciwieństwie do wielu produktów do spłukiwania, AMSOIL Engine i Transmission Flush zawierają wielofunkcyjny preparat, który rozpuszcza i rozprasza szlam, lakier i osady w obu silnikach i automatycznych skrzyniach biegów. Dzięki swojej formule opartej na detergentach można go łatwo zutylizować z odpadowym olejem, co czyni go bardziej przyjaznym dla użytkownika. Zaawansowana formuła technologii lekkiego oleju bazowego, silne detergenty i dyspergatory zapewniają bezpieczne działanie czyszczące. AMSOIL Engine and Transmission Flush jest kompatybilny zarówno z olejami mineralnymi, jak i syntetycznymi, przygotowując źle utrzymany sprzęt do instalacji nowego oleju. Jest to pierwszy krok w kierunku przywrócenia zaniedbanego wyposażenia do najwyższej jakości działania. AMSOIL Engine and Transmission Flush zapewnia następujące korzyści tylko w jednym zabiegu:

Silniki benzynowe i wysokoprężne

Pomaga rozluźnić lepkie zawory i pierścienie, minimalizując przedmuch i redukując emisję
Pomaga zmniejszyć hałas popychaczy hydraulicznych
Promuje niższe temperatury pracy dzięki usuwaniu szlamu
Łatwe usuwanie starego oleju

Automatyczne skrzynie biegów

Czyści osady w chłodnicy oleju i portach
Pomaga odblokować kanały olejowe
Czyści osady i lakiery z płytek sprzęgła, poprawiając efektywność
Zapewnia płynniejszą pracę i żywotność przekładni dzięki zmniejszonemu opóźnieniu zmiany biegów

Aplikacje
AMSOIL Engine and Transmission Flush jest zalecany do silników wysokoprężnych i benzynowych oraz automatycznych skrzyń biegów. Nie jest zalecany do przekładni CVT lub mechanizmów różnicowych.

Instrukcje stosowania
Chociaż działa on w jednym procesie, silnik AMSOIL i przekładnia są na tyle bezpieczne, że można je stosować przy każdej zmianie oleju. W przypadku stosowania maszyny do przepłukiwania postępuj zgodnie z zaleceniami producenta. W przeciwnym razie użyj następujących wskazówek:

Silnik: Dodaj 16 oz. do otworu do napełniania olejem silnikowym. Włącz silnik na 10-15 minut, a następnie natychmiast spuść olej. Zapewnij wystarczająco dużo czasu na całkowite spłynięcie oleju. Wymontuj i wymień filtr oleju silnikowego. Uzupełnij silnik nowym olejem silnikowym o klasie lepkości zalecanej przez producenta.

Skrzynia biegów: włączyć hamulec bezpieczeństwa. Dodaj 16 oz. do otworu do napełniania oleju przekładniowego. Bieg jałowy przez 10-15 minut; Zmieniać przełożenia z drive (D) na wsteczny (R). NIE wolno obciążać silnika i skrzyni. Spuścić całość z przekładni i przetwornika momentu obrotowego. FILTR MUSI ZOSTAĆ ZMIENIONY przed napełnieniem nowym płynem przekładniowym.

UWAGA: Nie zaleca się przepłukiwania transmisji, które nie mają zdejmowanej miski lub dostępu do filtra oleju.

Cechy

Cechy produktu
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 0,473

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł