Amsoil Gasoline Stabilizer AST 473ml

AST

Indeks katalogowy: Ams000058

Stabilizator paliwa, wydłuża przydatność oraz zapobiega tworzeniu się osadu w benzynie
  • Dostępność: Dostępne ( 1 szt. )
  • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
50,00 zł brutto / szt. 40,65 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

AMSOIL GASOLINE STABILIZER AST

Ogranicza proces oksydacji, występujący w przypadku długotrwałego przechowywania paliwa, w celu zapobieżenia tworzeniu się osadów lakowych i szlamów, które mogą doprowadzić do zatkania wtryskiwaczy, zablokowania pływaków i spowodować obniżenie sprawności silnika. Idealny do sprzętu używanego sezonowo, tj. skuterów śnieżnych, kosiarek, motocykli, łodzi, itp.

Dla maksymalnej wygody i oszczędności, urządzenia i pojazdy użytkowane sezonowo, takie jak motocykle, skutery śnieżne, odśnieżarki, skutery wodne, silniki zaburtowe, pojazdy terenowe, typu quady, skutery, piły łańcuchowe, przenośne agregaty prądotwórcze, sprzęt rolniczy, maszyny budowlane, samochody osobowe, ciężarowe i pojazdy zabytkowe, powinny dać się łatwo uruchomić i pracować prawidłowo, po okresie przechowywania. Jednak benzyna nie jest produktem przeznaczonym do długotrwałego przechowywania i już zaledwie po 60 dniach jej właściwości mogą się pogorszyć. W benzynie o pogorszonych właściwościach odkładają się osady lakowe i szlamy, które zatykają dysze wtryskiwaczy, przewody paliwowe i gaźniki, blokują pływaki, powodują obniżenie sprawności silnika, problemy przy uruchamianiu, zwiększone koszty utrzymania i obniżenie żywotności urządzenia.

Stabilizator benzyny AMSOIL (AST) hamuje te procesy.

Zastosowanie stabilizatora benzyny AMSOIL (AST) zapewni bezproblemowe ponowne uruchomienie sprzętu i jego prawidłowe działanie.

Stabilizator benzyny AMSOIL (AST) eliminuje konieczność spuszczania paliwa

Spuszczanie paliwa z urządzenia jest nie tylko kłopotliwe, ale również sprzyja powstawaniu korozji na powierzchni odsłoniętego metalu w zbiorniku, powoduje wysychanie i pękanie uszczelnień. Niektóre paliwa posiadają inhibitory utleniania, które umożliwiają ich przechowywane przez krótki czas, bez tworzenia osadów, podczas gdy inne paliwa nie posiadają ich w ogóle. Stabilizator benzyny AMSOIL (AST) eliminuje konieczność spuszczania paliwa z urządzeń przed długoterminowych przechowywaniem. Zapobiega pogorszeniu właściwości paliwa, w znacznym stopniu ogranicza tworzenie się laków i szlamów, wydłużając tym samym żywotność urządzeń.

Stabilizator benzyny AMSOIL (AST) zmniejsza ilość czynności obsługowych

Wszelkie depozyty, w postaci laków i szlamów, powstające w paliwie o pogorszonych właściwościach mogą doprowadzić zanieczyszczenia, a tym samych zablokowania elementów systemu paliwowego, co z kolei powoduje konieczność ich czyszczenia lub wymiany. Zastosowanie Stabilizatora benzyny AMSOIL (AST) pozwala ograniczyć ilość czynności obsługowych, a w konsekwencji obniżyć koszty konserwacji.

Stabilizator benzyny AMSOIL (AST)
• Pomaga w zachowaniu właściwości paliwa
• Chroni przed powstawaniem osadów i szlamów
• Zapobiega korozji wywołanej stosowaniem etanolu

Zalecane dawkowanie
30ml na 10 litrów benzyny, dotyczy również paliwa zawierającego do 10 procent etanolu.

Zastosować przed okresem przechowywania
Po zaaplikowaniu środka, należy uruchomić silnik i pozostawić go na 10 minut w celu dokładnego rozprowadzenia dodatku. Urządzenie przechowywać w suchym, zadaszonym pomieszczeniu.

Cechy

Cechy produktu
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 0,473

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł