Amsoil Series 3000 Heavy Duty Diesel HDD 5W30 1qt 946ml

HDD 1QT

Indeks katalogowy: Ams000007

olej silnikowy Series 3000 Heavy Duty Diesel HDD 5W30 1qt 946ml
  • Dostępność: Brak ( 0 szt. )
  • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
51,00 zł brutto / szt. 41,46 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Najważniejsze zalety
Zaprojektowany dla silników wysokoprężnych z przed 2007 r. W zastosowaniach drogowych, a także we wszystkich modelach silników Diesla w zastosowaniach pozadrogowych. Zaprojektowany również dla wszystkich silników benzynowych zalecających specyfikacje API SL, w tym pojazdy z turbodoładowaniem. Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem i oszczędność paliwa.

Olej syntetyczny AMSOIL Series 3000 5W-30 o wysokiej wytrzymałości zapewnia nadzwyczajne smarowanie silników wysokoprężnych i benzynowych w pojazdach komercyjnych, flotowych i osobowych. Łącząc syntetyczne oleje bazowe z dodatkami premium AMSOIL, seria 3000 przekracza wymagania w zakresie nowoczesnych silników, w tym tych z turbosprężarką. Jest odporny na działanie wysokich temperatur, wyższych poziomów kwasów i nadmiernego obciążenia sadzą w silnikach z recyrkulacją spalin (EGR). Oleje Synthetic Heavy Duty serii 3000 5W-30 konsekwentnie przewyższają konwencjonalne i syntetyczne oleje napędowe, zapewniając długotrwałą wydajność i ochronę.

Maksymalna ochrona przed zużyciem silnika
Nawet w wysokich temperaturach i ciśnieniach, wyjątkowa wytrzymałość 3000 Diesel i dodatki zapobiegające zużyciu pomagają zapobiegać kontaktowi metalu z metalem. Seria 3000 redukuje zużycie pierścieni, tuleji cylindrów, zużycie oleju i zużycie układu zaworowego silnika w celu zwiększenia żywotności silnika i obniżenia kosztów konserwacji.

Maksymalizuje zużycie paliwa
Oleje napędowe serii 3000 są energooszczędne, co zmniejsza koszty paliwa. Niska lepkość minimalizuje "opór" związany z olejami o wysokiej lepkości, umożliwiając silnikowi bardziej swobodną pracę, maksymalizując zużycie paliwa i moc.

Wydłuża okresy między wymianami
Olej z serii 3000 może wydłużyć okresy między wymianami znacznie poza te zalecane dla konwencjonalnych olejów. Unikalna syntetyczna formuła i dodatki zapewniają maksymalną ochronę silnika, czystość i osiągi przy wydłużonych okresach między wymianami, redukując koszty konserwacji i wymiany zużytego oleju.

Kontroluje zagęszczenie sadzy i zużycie
Oleje serii 3000 są silnie wzmacniane dodatkami detergentowo-dyspergującymi i naturalnie są odporne na sadzę. Został zaprojektowany do niezależnego zawieszania cząsteczek sadzy i zapobiegania ich łączeniu w celu utworzenia większych cząstek powodujących zużycie. Zwiększenie lepkości zostaje zminimalizowane, a zużycie związane z sadzą jest kontrolowane.

Zmniejsza zużycie oleju i emisję
Olej napędowy z serii 3000 skutecznie zmniejsza lotność w wysokiej temperaturze (odparowanie), przewyższając konwencjonalne oleje. Ponieważ mniej pary oleju przechodzi do komory spalania, zmniejsza się zużycie oleju i emisje. Dodatkowo mniejsza zmienność pomaga olejowi Series 3000 utrzymać lepkość po serwisowaniu w wysokich temperaturach, co zapewnia niezawodną ochronę i oszczędność paliwa.

Wyróżnia się w ekstremalnych temperaturach
Oleje serii 3000 są odporniejsze na rozkład termiczny (pod wpływem ciepła), utlenianie i tworzenie szlamów lepiej niż konwencjonalne oleje. W przeciwieństwie do konwencjonalnych olejów mineralnych, AMSOIL Seria 3000 nie zawiera wosku. Pozostaje płynny do -47 ° C (-53 ° F), aby poprawić przepływ oleju w niskich temperaturach, zmniejszyć zużycie łożysk i ułatwić rozruch.

APLIKACJE
Oleje syntetyczne serii 3000 5W-30 są przeznaczone do silników wysokoprężnych, w tym do silników z turbodoładowaniem, silników benzynowych i innych zastosowań, które wymagają dowolnej z poniższych specyfikacji:

API CI-4 +, CI-4, CH-4, CF-2, CF, SL, SJ
ACEA A3 / B3, E2, E3, E5, E7
Globalny DHD-1
JASO DH-1
Mack EO-M, EO-N
DDC 93K214
Caterpillar ECF-1-a, ECF-2
Cummins CES 20076, 20077, 20078
Volvo VDS-2, VDS-3 • MB 228,1, 228,3, 229,1
MAN 271/3275
MTU Typ II
ZGODNOŚĆ
Olej syntetyczny AMSOIL Series 3000 5W-30 Synthetic Heavy Duty jest kompatybilny z innymi konwencjonalnymi i syntetycznymi olejami silnikowymi. Jednak mieszanie olejów silnikowych AMSOIL z innymi olejami skraca żywotność oleju i zmniejsza jego wydajność. AMSOIL nie obsługuje wydłużonych okresów między wymianami, gdy oleje zostały zmieszane.

Nieoryginalne dodatki do oleju nie są zalecane do stosowania z olejami silnikowymi AMSOIL.

ŻYCIE SERWISOWE
Olej syntetyczny AMSOIL Series 3000 5W-30 Synthetic Heavy Duty Diesel jest zalecany do przedłużonych okresów między wymianami w niezmodyfikowanych, mechanicznie pojazdach w następujący sposób:

Serwis silnika Diesla

Trzykrotne (3X) zalecenia OEM *, aby nie przekroczyć 50 000 mil / 600 godzin lub jednego roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Odstępy między wymianami oleju można dodatkowo rozszerzyć za pomocą analizy oleju.

Serwis silnika benzynowego

Normalna usługa - do 25 000 mil lub jednego roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej, lub dłużej w oparciu o analizę oleju.
Ciężka obsługa - do 15 000 mil lub jednego roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej, lub dłużej w oparciu o analizę oleju.
* Warunki pracy i okresy między wymianami dla ciężkich i normalnych czynności serwisowych są określone przez OEM. Zapoznaj się z instrukcją obsługi.

Uwaga: Wydłużone okresy między wymianami nie są zalecane w przypadku stosowania biopaliw zawierających> 10% etanolu lub 10% biodiesla (B10). Przestrzegać odstępów między wymianami OEM lub przedłużyć okresy między wymianami oleju za pomocą analizy oleju.

Cechy

Cechy produktu
Lepkość:
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 1

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł