Amsoil Signature Series ALM 5W20 1qt 946ml

ALM 1QT

Indeks katalogowy: Ams000004

olej silnikowy Signature Series ALM 5W20 1qt 946ml
  • Dostępność: Dostępne ( 11 szt. )
  • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
68,00 zł brutto / szt. 55,28 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

5W-20 (ALM): API SN PLUS (Resource Conserving), SM…; GM dexos1Gen 2 (supersedes 6094M); ACEA A1/B1; Ford WSS-M2C945-A, WSS-M2C930-A; Chrysler MS-6395; ILSAC GF-5, GF-4…

Najważniejsze zalety:
Zaprojektowany dla entuzjastów poszukujących maksymalnej ochrony i wydajności. Precyzyjnie opracowany z najnowocześniejszą technologią i wieloletnim doświadczeniem w produkcji najlepszego na świecie oleju silnikowego. Rezultat: ochrona silnika, która przewyższa najwyższe standardy branżowe.

• 50% większa moc czyszczenia w porównaniu do oleju silnikowego OE AMSOIL
• Idealny do turbosprężarek i bezpośredniego wtrysku
• Gwarantowana ochrona do 25 000 mil lub 1 roku

Chroni przed zużyciem silnika
Syntetyczny olej silnikowy serii Signature AMSOIL tworzy silną warstwę oleju, która utrzymuje powierzchnie metalowe oddzielone, a wytrzymałe dodatki przeciwzużyciowe dodatkowo zmniejszają zużycie w obszarach styku metalu z metalem, aby zapewnić maksymalną żywotność silnika. Test silnika IVA sekwencji, który musi zostać spełniony, aby spełnić standardową specyfikację API SN, symuluje dłuższe okresy zatrzymania i jazdy. Przez 100 godzin silnik testowy przełącza się między 50 minutami biegu jałowego i 10 minutami zwiększonej prędkości obrotowej - warunki sprzyjające zużyciu silnika. Następnie wałek rozrządu jest mierzony pod kątem zużycia w 84 miejscach i określany jest średni wynik. Użyliśmy Signature Series 0W-20, najniższej lepkości w linii, aby jeszcze bardziej zwiększyć intensywność testu. Syntetyczny olej silnikowy serii Signature AMSOIL zapewnia o 75 procent więcej ochrony silnika przed stratami mocy i zużyciem, niż jest to wymagane w standardach branżowych, przedłużając żywotność najważniejszych elementów, takich jak tłoki i krzywki.

Chroni tłoki przed zbyt wczesnym zapłonem przy niskiej prędkości obrotowej (problem LSPI)
Uzbroiliśmy serię Signature w zaawansowany system detergentów, który chroni przed szkodliwymi osadami i zapłonem przy niskiem prędkości obrotowej (LSPI). Większość nowych silników wyposażonych jest w bezpośredni wtrysk benzyny (GDI), często w połączeniu z turbodoładowaniem, aby zwiększyć moc i zmniejszyć zużycie paliwa. Te nowe technologie, w połączeniu ze źle sformułowanym olejem silnikowym, promują LSPI i zagrażają pracy silnika. LSPI to spontaniczny zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem iskrowym. Występuje w dzisiejszych zaawansowanych silnikach i jest znacznie bardziej niszczycielski niż typowy przedwczesny zapłon. Właściwie sformułowany olej silnikowy ma kluczowe znaczenie dla ochrony silnika.

Producenci oryginalnego wyposażenia (OEM), tacy jak GM, zajęli się tą kwestią, projektując testy w celu określenia zdolności oleju silnikowego do zapobiegania LSPI. Syntetyczny olej silnikowy osiągnął 100 procent ochrony przed LSPI w teście silnika wymagane przez specyfikację Gen dexos1 Gen 2 - zero wystąpień odnotowano w ciągu pięciu kolejnych testów.

Chroni turbosprężarki
Nasz unikalny syntetyczny olej jest z natury stabilny, aby przeciwdziałać utlenianiu i neutralizować kwasy. Olej silnikowy Signature Series zapewnia doskonałą ochronę przed osadami występującymi powszechnie w środowiskach silników o wysokiej temperaturze. Obciążenie cieplne turbosprężarek może powodować rozkładanie się niektórych olejów i tworzenie szkodliwych osadów łożysk w procesie zwanym turbo koksowaniem. Z biegiem czasu turbiny mogą ucierpieć z powodu zmniejszonej wydajności lub całkowicie się zepsuć.

Poddaliśmy serię Signature testowi koksowania GM Turbo, który składa się z 2000 cykli ekstremalnych wygrzewania. Olej musi ograniczyć zmianę temperatury w turbosprężarce do 13 procent lub mniej, aby przejść test. Seria Signature ograniczyła wzrost temperatury do zaledwie 3,6 procent, chroniąc turbosprężarkę o 72 procent lepiej niż wymagana w specyfikacji GM dexos1® Gen 2.

Ochrona gwarantowana
Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL z serii Signature zapewnia ochronę rezerwową, umożliwiając wydłużenie okresu między wymianami oleju, jeśli wybierzesz - do 25 000 mil, 700 godzin pracy lub jednego roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Nasz unikalny syntetyczny preparat i długo działający system dodatków są z natury stabilne, aby zapobiegać utlenianiu i neutralizować kwasy przez dłuższy czas. Seria Signature została zaprojektowana w celu zapewnienia wyjątkowej ochrony silnika, czystości i osiągów przy wydłużonych okresach między wymianami - gwarantowane. Zapewnia spokój, dzięki czemu można dopasować zmiany oleju do harmonogramu.

Cechy

Cechy produktu
Lepkość:
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 1

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł