Kleen-Flo Air Intake Klean 418g 837

KF837

Indeks katalogowy: Kle000032

Preparat służący do oczyszczania układu dolotowego silnika.
 • Dostępność: Dostępne ( 1 szt. )
 • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
26,00 zł brutto / szt. 21,14 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

PREPARAT DO CZYSZCZENIA UKŁADU ZASYSANIA POWIETRZA

Preparat ten został specjalnie zaprojektowany do bezpiecznego usuwania i wymywania zanieczyszczeń, które mogłyby ograniczać lub przeszkadzać precyzyjnemu działaniu układu zasysania powietrza. Czyści, smaruje i zapobiega korozji przepustnicy powietrza, korpusu przepustnicy oraz zaworów minimalnego ciśnienia. Całkowicie bezpieczny dla czujników tlenu, katalizatorów oraz części wykonanych z aluminium.

Korzyści:

 • Czyści, smaruje i ochrania. Po usunięciu osadów stwarza podwójną ochronę za pomocą inhibitora korozji oraz środka smarującego połączonego z olejem, które zapobiegają powstawaniu nadżerek i nagromadzeniu się osadów na częściach o niskiej tolerancji.
 • Dysza 360 °, rozpylająca we wszystkich kierunkach.
 • Specjalnie przystosowany do komputerowo sterowanego układu zasysania powietrza.
 • Zwiększa oszczędność paliwa.
 • Zmniejsza emisję.
 • Poprawia komfort jazdy i kontrolę nad pojazdem.
 • Bezpiecznie czyści przepustnicę, korpus przepustnicy i zawór minimalnego ciśnienia powietrza w silnikach wtryskowych.
 • Bezpieczny dla czujników tlenu, katalizatorów, aluminium i materiałów.

 

Zastosowanie:

Czyszczenie przepustnicy powietrza: Należy włączyć silnik i nagrzać go do zwykłej temperatury, a następnie wyłączyć. Zdjąć osłonę wlotu powietrza jak najbliżej przepustnicy. Podłożyć szmatę pod zawór i spryskać obficie gardziel, ręcznie otwierając i zamykając płytkę przepustnicy. Na końcu oczyścić zewnętrzną część oraz połączenia przepustnicy.

Czyszczenie korpusu przepustnicy: Włączyć silnik i nagrzać go do zwykłej temperatury, a następnie wyłączyć. Usunąć filtr powietrza. Otwierając i zamykając ręcznie płytkę przepustnicy obficie spryskać gardziel, jak również ujście zaworu powietrza dodatkowego, co pomoże oczyścić zawór minimalnego ciśnienia powietrza. Uruchomić silnik i kontynuować spryskiwanie. Na końcu oczyścić zewnętrzną część oraz połączenia korpusu przepustnicy.

Czyszczenie zaworu minimalnego ciśnienia powietrza: Zawór minimalnego ciśnienia powietrza mógł nie zostać dokładnie oczyszczony w trakcie spryskiwania przepustnicy i komory przepustnicy. W tym przypadku może zachodzić konieczność wyjęcia zaworu minimalnego ciśnienia powietrza celem jego dokładnego oczyszczenia. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zawór minimalnego ciśnienia powietrza) musi zostać powtórnie ustawiony zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu.

 

Pojemność: 418 g

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Waga opakowania [kg]:
 • 0,45

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł