Kleen-Flo Injector Cleaner Diesel 395ml 795

KF795

Indeks katalogowy: Kle000013

Preparat do czyszczenia wtrysków w silnikach zasilanych Dieslem
  • Dostępność: Dostępne ( 1 szt. )
  • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
34,00 zł brutto / szt. 27,64 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Układ wtryskowy jest jednym z najważniejszych elementów silnika dieslowskiego. W trakcie spalania paliwa w układzie wtryskowym pewne cząsteczki nie zostają spalone. Te nie spalone cząsteczki mogą tworzyć szkodliwe osady. Efektem tego są zanieczyszczone nurniki i zablokowane dysze rozpylające. Silnik traci moc, pali więcej paliwa. Może to oznaczać kosztowny remont układu wtryskowego i stratę czasu spowodowaną przestojem remontowanych silników.

Działanie:
Płyn do czyszczenia układu wtryskowego zapobiega powstawaniu osadów węglowych i usuwa już istniejące osady, utrzymując wtryskiwacze w czystości i zapewniając ich sprawne działanie. Dzięki temu silnik może pracować w pełni wydajnie. Właściwe spalanie oznacza mniejszą emisję spalin. Silniki mogą dłużej pracować z nominalną mocą, nie przekraczając dopuszczalnych poziomów emisji spalin. Można osiągnąć wzrost mocy bez zwiększania emisji spalin, w porównaniu z paliwem bez dodatków. Płyn nie zawiera metanolu, który niszczy układ paliwowy. Płyn o numerze katalogowym 795 polepszy ogólną sprawność silnika, powodując osiągnięcie maksymalnego wykorzystania paliwa. Płyn można stosować w ciężarówkach, sprzęcie terenowym, budowlanym, rolniczym i górniczym..

Korzyści:
- Zwiększa trwałość wtryskiwacza i wydłuża sprawność silnika.
- Poprawia działanie i zmniejsza zużycie paliwa.
- Zmniejsza emisje spalin.
- Obniża koszty eksploatacji.
- Skraca czas przestojów.
- Zapewnia ochronę antykorozyjną.
- Zapewnia stabilność paliwa w trakcie garażowania.
- Poprawia zimne rozruchy.
- Pozwala zaoszczędzić 1 000 dolarów na 200 000 mil (na podstawie testów, w których uczestniczyło 17 ciężarówek, które przejechały ponad 3,3 miliona mil).

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 0,4

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł