Ravenol ALS 0W30 5L 1111137-005-01-999

Indeks katalogowy: Rav000243

 • Dostępność: Dostępne ( 1 szt. )
 • Czas dostawy: Realizacja 1 dzień
 • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
310,00 zł brutto / szt. 252,03 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

RAVENOL VSW SAE 0W-30 to w pełni syntetyczny olej silnikowy na bazie PAO (polialfaolefiny) ze specjalną technologią USVO® i sprawdzoną technologią CleanSynto® do silników samochodowych (benzynowych i wysokoprężnych) z lub bez turbodoładowania i bezpośredniego wtrysku paliwa.

Dzięki technologii USVO® osiągamy wyjątkowo wysoką stabilność lepkości. Unikamy wad polimerowych polepszaczy lepkości, jednocześnie wykorzystując ich zalety. W ten sposób poprawiamy ochronę silnika, jego osiągi, optymalizujemy czystość silnika i wydłużamy okresy między wymianami oleju. Technologia USVO® zapewnia, że ​​produkt nie ulega stratom ścinającym podczas całego okresu wymiany i jest wyjątkowo odporny na utlenianie. Ta unikalna technologia pomaga szybciej dostarczać olej do części silnika, które wymagają smarowania, minimalizując w ten sposób tarcie, utrzymując silnik w czystości i wydajności.

RAVENOL VSW SAE 0W-30 przedłuża żywotność filtra cząstek stałych poprzez zmniejszenie stężenia cząstek popiołowych w spalinach. Ogranicza emisję szkodliwych substancji do środowiska. Zapewnia większe bezpieczeństwo dzięki trwałej, wysokiej ochronie silników.

Dzięki nowej formule RAVENOL VSW SAE 0W-30 tworzy bezpieczną warstwę smarną nawet w bardzo wysokich temperaturach pracy i chroni przed korozją i utratą oleju w wyniku parowania (utleniania) lub koksowania. Doskonałe zachowanie przy rozruchu na zimno zapewnia optymalne bezpieczeństwo smarowania w fazie pracy na zimno.

Dzięki znacznej oszczędności paliwa RAVENOL VSW SAE 0W-30 przyczynia się do ochrony środowiska poprzez redukcję emisji.

RAVENOL VSW SAE 0W-30 zapewnia minimalizację tarcia, zużycia i zużycia paliwa oraz posiada doskonałe właściwości podczas zimnego rozruchu.

RAVENOL VSW SAE 0W-30 gwarantuje bezpieczeństwo eksploatacji we wszystkich warunkach jazdy, takich jak ekstremalne zatrzymywanie się i ruszanie w ruchu oraz jazda z dużą prędkością na autostradzie.

Wydłużone okresy między wymianami oleju zgodnie z zaleceniami producenta.

RAVENOL VSW SAE 0W-30 można stosować we wszystkich pojazdach marki VW (z wyjątkiem silników R5 i V10 TDI z pompowtryskiwaczami i bez DPF (np. w Phaeton i Touareg), z serwisem LongLife lub bez.

 

 

 • Specjalny, płynny charakter i doskonały zakres wydajności dzięki specjalnym dodatkom.
 • Doskonała ochrona silnika nawet po rozruchu na zimno i w trudnych warunkach.
 • Gwarantuje szybkie naoliwienie silnika w niskich temperaturach, nawet poniżej -30°C i odpowiednio gruby film smarny nawet przy temperaturach oleju >150°C podczas jazdy z dużymi prędkościami.
 • Gwarantuje najlepszą ochronę przed zużyciem i maksymalną czystość silnika przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa (charakter zużycia paliwa).
 • Działanie popychaczy hydraulicznych jest gwarantowane w każdej temperaturze poprzez odpowiednie ciśnienie oleju.
 • Neutralny w stosunku do materiałów uszczelniających.
 • Bezpieczeństwo przed osadami, koksowaniem, lakierem i korozją nawet w niesprzyjających warunkach pracy.

Cechy

Cechy produktu
Lepkość:
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
 • 5

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł