Valvoline Maxlife Diesel System Cleaner 350ml

Maxlife Diesel System Cleaner

Indeks katalogowy: Val000129

Dodatek do paliwa diesla
 • Dostępność: Brak ( 0 szt. )
 • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
18,00 zł brutto / szt. 14,63 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

VALVOLINE MAXLIFE DIESEL SYSTEM CLEANER

 

W maju 2004r. firma Valvoline wprowadziła na polski rynek dwa nowe dodatki do czyszczenia układu zasilania, które są najnowszą ofertą w rodzinie MaxLife - produktów opracowanych specjalnie do samochodów z większym przebiegiem. Czyszczące system zasilania dodatki MaxLife efektywnie redukują osady i nagary w komorze spalania i szybko przywracają prawidłowy stan wtryskiwaczy paliwa, zaworów dolotowych i przewodów paliwowych. W rezultacie wpływają na poprawę mocy i osiągów silnika, obniżenie zużycia paliwa i redukcję emisji spalin.

Tak jak inne produkty z rodziny MaxLife, dodatek MaxLife Diesel System Cleaner zostały stworzone specjalnie do samochodów z większym przebiegiem (powyzej 100.000 km).

W dodatkach MaxLife zastosowano opatentowaną przez Valvoline specjalną formułę chemiczną dzięki czemu czyści on i chronią cały układ zasilania:

 • Przywracają moc i osiągi silnika,

 • Eliminują osady w komorze spalania,

 • Oczyszczają wtryskiwacze, zawory dolotowe, przewody paliwa i gaźnik,

 • Redukują dymienie i emisje spalin,

 • Zmniejszają zużycie paliwa,

 • Eliminują stuki, nierównomierne obroty i trudny rozruch,

 • Chronią układ zasilania przed korozją.

  Zastosowanie jednego opakowania (350ml) odpowiedniego dodatku MaxLife Diesel System Cleaner) na pełen bak lub oleju napędowego wystarcza by osiągnać zauważalną poprawę pracy silnika. Jedno opakowanie stosuje sie maksymalnie na 75 litrów paliwa. Optymalne działanie osiąga się stosując dodatki MaxLife przy każdej wymianie oleju lub co 5.000 kilometrów. 

  Dodatki MaxLife nie zawierają alkoholu, są bezpieczne dla katalizatorów i nie wpływają szkodliwie na sondy i czujniki zainstalowane w układzie zasilania.

  Dodatki MaxLife do czyszczenia układu zasilania oparte są na unikalnej technologii zastosowanej we wszystkich produktach z rodziny MaxLife przeznaczonych do silników z większym przebiegiem. Do produktów tych zaliczają się: olej silnikowy MaxLife 10W-40 minimalizujacy wycieki, zwiększający elastyczność uszczelek i poprawiający pracę silnika oraz płyn do przekładni automatycznych MaxLife ATF redukujący zużycie przekładni i zapewniający płynną zmianę biegów dłużej niż konwencjonalne płyny.

Cechy

Cechy produktu
Producent:
Waga opakowania [kg]:
 • 0,35

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł