Xado 1 Stage Engine Hybrid 30ml XA10239

Indeks katalogowy: Xad000499

Ceramiczny dodatek do oleju
  • Dostępność: Dostępne ( 10 szt. )
  • Czas dostawy: Realizacja 1 dzień
  • Dostawa: od 12,99 zł (ORLEN Paczka)
144,00 zł brutto / szt. 117,07 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

XADO 1 Stage Hybrid to produkt III generacji środków rewitalizujących o optymalnym stężeniu aktywnych nanocząsteczek. Przeznaczony do napraw regeneracyjnych silnika i jego ochrony bezpośrednio podczas eksploatacji samochodu.
XADO 1 Stage Hybrid tworzy powłokę metalowo-ceramiczną o wysokiej wytrzymałości na powierzchniach ciernych części silnika, przywracając im nominalne właściwości fabryczne i kompensując bieżące zużycie. Tworzy długotrwałą ochronę części przed przeciążeniem i przegrzaniem.

Różnica pomiędzy XADO 1 Stage a rewitalizantami poprzednich generacji polega na jednorazowym zastosowaniu i uniwersalnym zastosowaniu (odpowiedni do wszystkich typów silników hybrydowych). Po zastosowaniu można niemal natychmiast spodziewać się pozytywnych zmian w pracy silnika, związanych z jego odmłodzeniem.
Aplikacja
DOKŁADNIE! W okresie przetwarzania (przebieg co najmniej 800-1000 km) zaleca się eksploatację samochodu w trybach zapewniających maksymalne możliwe uruchomienie silnika spalinowego.
Wlać środek do otworu wlewu oleju silnika nagrzanego do temperatury roboczej (temperatura oleju silnikowego nagrzanego silnika powinna wynosić co najmniej 65-70°C.)
Uruchom silnik i pozostaw go na biegu jałowym przez 3-5 minut.
W przyszłości eksploatuj samochód w trybie normalnym.
Notatki
Przetwarzanie uważa się za zakończone po przejechaniu co najmniej 1000 km
Nie wymieniaj oleju do końca obróbki
Narzędzie jest kompatybilne ze wszystkimi rodzajami olejów silnikowych, nie zmienia ich lepkości oraz innych właściwości fizykochemicznych i eksploatacyjnych
Silnie zużyte silniki mogą wymagać ponownego zastosowania
Układ olejowy do 10L    

Kondycjoner metali z rewitalizantem jest skuteczny w silnikach benzynowych, gazowych (LPG) i wysokoprężnych samochodów osobowych i lekkich ciężarówek o pojemności układu olejowego do 10 litrów.

Dawkowanie: jedna strzykawka 1 Etap ENGINE REVITALIZANT® (30 ml) dla silnika o pojemności układu smarowania do 10 l.

Cechy

Cechy produktu
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 0,1

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

ORLEN Paczka : od 12,99 zł
Paczkomaty : od 14,99 zł
Kurier Inpost : od 19,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł