Amsoil V-Twin Primary MVP 1QT

MVP 1QT

Indeks katalogowy: Ams000091

Olej przekładniowy V-Twin Primary MVP
  • Dostępność: Dostępne ( 27 szt. )
  • Dostawa: od 11,99 zł (ORLEN Paczka)
68,00 zł brutto / szt. 55,28 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Syntetyczny płyn pierwotny AMSOIL V-Twin został stworzony specjalnie z myślą o motocyklistach, którzy preferują dedykowany smar do pierwotnej osłony łańcucha. Jego zbalansowana formuła zapewnia stałe wyczucie sprzęgła podczas pewnych startów, pomagając motocyklistom uniknąć zgaszenia silnika. Chroni również komponenty przed zużyciem, pomagając motocyklistom w pełni wykorzystać możliwości motocykli. Syntetyczny płyn podstawowy V-Twin jest zabezpieczony gwarancją ™ i nie unieważnia gwarancji motocykla. Jest to ekonomiczna i wydajna alternatywa dla płynów producenta oryginalnego sprzętu (OEM).

Zapewnia spójne wyczucie sprzęgła i płynne przyspieszenie
Syntetyczny płyn pierwotny V-Twin zawiera zbalansowany system dodatków, który zapewnia stałą wydajność i wyczucie sprzęgła. Pomaga rowerzystom łatwo znaleźć neutralny i zapewnia płynne przyspieszanie, zarówno w warunkach miejskich, jak i na autostradzie. Jego doskonała zdolność utrzymywania ładunku pomaga zapobiegać poślizgowi sprzęgła i zapewnia pewne starty.

Chroni przed zużyciem łańcucha, przekładni i łożysk
Syntetyczny płyn pierwotny V-Twin zawiera dużą dawkę dodatków przeciwzużyciowych, które chronią koła zębate, łańcuch i łożysko kompensatora przed przedwczesnym zużyciem. Jego doskonała wytrzymałość powłoki pomaga chronić przed obciążeniami udarowymi, sprzyjając mniejszemu zużyciu i dłuższej żywotności komponentów.

Pomaga obniżyć temperatury pracy
W ekstremalnych temperaturach, stabilna termicznie syntetyczna formuła V-Twin Synthetic Primary Fluid w naturalny sposób przeciwdziała szkodliwym skutkom rozkładu termicznego. Pomaga komponentom zachować niską temperaturę i osiągnąć optymalną wydajność i żywotność.

Maksymalizuje efektywność energetyczną
Zbilansowana formuła V-Twin Synthetic Primary Fluid zmniejsza utratę energii podczas jazdy w niskich temperaturach. Promuje płynne zmiany przy uruchamianiu i maksymalizuje efektywność energetyczną.

Zapewnia stałe wyczucie sprzęgła dla pewnych startów
Pomaga zapobiegać poślizgowi sprzęgła
Zapewnia płynne przyspieszenie
Pomaga rowerzystom łatwo znaleźć neutralny
Chroni łożysko, łańcuch i koła zębate kompensatora przed zużyciem
APLIKACJE
Harley Davidson®, Triumph® i motocykle INDIAN® sprzed 2013 roku.

Cechy

Cechy produktu
Lepkość:
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 1

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 19,99 zł
ORLEN Paczka : od 11,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł