Amsoil V-Twin Transmission Fluid 1QT MVT

MVT 1QT

Indeks katalogowy: Ams000090

Olej Przekładniowy V-Twin Transmission Fluid 1QT
  • Dostępność: Dostępne ( 14 szt. )
  • Dostawa: od 12,99 zł (ORLEN Paczka)
71,00 zł brutto / szt. 57,72 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis


Syntetyczny płyn przekładniowy AMSOIL V-Twin został specjalnie zaprojektowany dla motocyklistów, którzy wolą specjalny olej przekładniowy od wielozadaniowego smaru. Jego właściwości cierne zapewniają płynne zmiany biegów i pomagają w cichym hałasie przekładni, pozwalając kierowcom skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy. Syntetyczny płyn przekładniowy V-Twin objęty jest gwarancją Safety Secure ™ i nie powoduje utraty gwarancji na motocykl. Jest to ekonomiczna i wydajna alternatywa dla płynów producenta oryginalnego sprzętu (OEM).

Promuje cichą pracę
Syntetyczny płyn przekładniowy V-Twin wspomaga tworzenie trwałego filmu olejowego na łożyskach i przekładniach, pomagając wytłumić głośne uderzenia podczas zmiany biegów i zmniejszyć hałas przekładni.

Chroni przed zużyciem przekładni i łożysk
Ekstremalne ciśnienie między zębami kół zębatych może powodować ścinanie gorszych płynów przekładniowych, zmniejszając lepkość i zagrażając ochronie przed zużyciem. Syntetyczny płyn przekładniowy AMSOIL V-Twin jest odporny na utratę lepkości spowodowaną ścinaniem i wytrzymuje ekstremalne ciepło, zapewniając doskonałą ochronę przed zużyciem. Jego wytrzymałe molekuły zapewniają wytrzymałość powłoki chroniącej przed uszkodzeniami spowodowanymi obciążeniem udarowym, a zawierają dodatki odporne na skrajne ciśnienie, które dodatkowo chronią przed zużyciem.

Zapewnia płynne zmiany
Drobno dostrojona wiskozymetria i właściwości cierne V-Twin Synthetic Transmission Fluid zapewniają płynne zmiany biegów, pomagając motocyklistom uniknąć pominięcia zmiany, zapewniając ostre przyspieszenie na każdym biegu. Daje kierowcy pewność, że ich przekładnia będzie reagować zgodnie z przeznaczeniem dla lepszej jazdy.

Chroni przed zużyciem przekładni i łożysk
Zapewnia płynne zmiany biegów
Pomaga wyeliminować głośne trzaski i hałas przekładni
APLIKACJE
Harley Davidson®, Triumph® i motocykle INDIAN® sprzed 2013 roku.

Cechy

Cechy produktu
Lepkość:
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 1

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

ORLEN Paczka : od 12,99 zł
Paczkomaty : od 14,99 zł
Kurier Inpost : od 19,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł