Amsoil Z-Rod 10w30 ZRT 1QT

ZRT 1QT

Indeks katalogowy: Ams000093

Olej Silnikowy Z-Rod 10w30 ZRT 1QT
  • Dostępność: Dostępne ( 21 szt. )
  • Dostawa: od 12,99 zł (ORLEN Paczka)
59,00 zł brutto / szt. 47,97 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Amsoil Z-ROD 10W30 ZRT zapewnia długotrwałą ochronę przed rdzą i korozją jest opracowany z unikalną mieszanką inhibitorów korozji i rdzy w celu zapewnienia maksymalnej ochrony podczas długotrwałego przechowywania. Aby udowodnić swoją skuteczność AMSOIL Z-ROD został poddany standardowej metodzie badania ochrony przed rdzą w komorze wilgotności (ASTM D-1748). Ten test ocenia właściwości zapobiegawcze rdzy oleju w warunkach wysokiej wilgotności. AMSOIL Z-ROD nie wykazywał oznak utleniania po upływie 192 godzin, wiodący konkurent nie sprawdził się po 24 godzinach.

Aplikacja:
Syntetyczny olej silnikowy AMSOIL Z-ROD jest zalecany dla starszych lub zmodyfikowanych silników wymagających oleju silnikowego 10W-30 lub 20W-50. Amsoil Z-ROD spełnia API SL i wcześniejsze specyfikacje, co pozwala na zwiększenie poziomu dodatków przeciwzużyciowych. Poziomy ZDDP w Z-ROD Synthetic Motor Oil przekraczają granice API SM i nowsze specyfikacje.

Wymiana oleju:
Ponieważ silniki w klasycznych samochodach, HOT RODACH i innych pojazdach tego typu są często zmodyfikowane, nie można podać zalecenia uniwersalnego odstępu między. Odpowiedzialność za określenie czasu przerwy między wymianami spoczywa u właściciela. Jako ogólne wytyczne dotyczące serwisu, maksymalny czas użytkowania Amsoil Z-ROD nie powinien przekraczać 5000 mil lub jednego roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W silnikach silnie zmodyfikowanych (np. Przymusowej indukcji, podtlenku azotu) maksymalny odstęp między wymianami nie powinien przekraczać 3000 mil lub jednego roku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Cechy

Cechy produktu
Lepkość:
Pojemność:
Producent:
Waga opakowania [kg]:
  • 1

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

ORLEN Paczka : od 12,99 zł
Paczkomaty : od 14,99 zł
Kurier Inpost : od 19,99 zł
Odbiór w sklepie Oil Spa : od 0,00 zł